Kategorie
Kategorie

Zápisník vojenský voděodolný - velký 150x100mm

Zápisník vojenský voděodolný - velký 150x100mm
Výrobce: MilTec
Model: 15981002
Dostupnost: Skladem
Cena 129 Kč 129
Bez daně: 107 Kč
Množství:  
Všechny speciální jednotky znají častou potřebu tak obyčejné drobnosti jako je malý poznámkový blok. Slouží k okamžitému zaznamenávání pozorování, poznamenávání důležitých údajů, tiché předávání rozkazů písemnou formou a k širokému spektru dalších účelů.Pro použití v drsných klimatických podmínkách, včetně vlhka a deště, byly vyvinuty tyto bojové zápisníky ze speciálně upraveného papíru, který dlouhodobě odolává vlhkosti i přímému ponoření do vody. Na stránky lze psát obyčejnou tužkou, propiskou nebo permanentním značkovačem a voják má jistotu, že vše co napsal zůstane dlouhodobě čitelné i v krajně nepříznivých polních podmínkách. Vojáci oceňují i praktickou tmavou olivovou barvu desek a zelený odstín papíru, který nepůsobí demaskujícím dojmem a nepřitahuje tak zbytečnou pozornost odstrelovačů či jiných nepřátel.

Každý bojový specialista dnes ví, že moderní boj je nejen o akci a o násilí, ale značnou hodnotu v něm mají i aktuální informace, které voják dokáže zjistit, předat či jinak využít. Proto mu v kapse uniformy nikdy nechybí tento bojový zápisník.

Jednotlivé listy jsou potištěny souvislými linkami v horizontální rovině a tenkými přerušovanými linkami ve vertikální rovině. Tento postisk tedy sdružuje výhody linkovaného papíru pro psaní textu i čtverečkovaného papíru pro kreslení náčrtků, mapek, atd. Otěruvzdorná plastová obálka, spirálová konstrukce hřbetu.

Počet oboustranných listů cca 50 ks (100 stran), rozměr zápisníku cca 150 x 100 mm.

Armyshop Smrtihlav.cz