Kategorie
Kategorie

Vojenský brousek na nože KNIFE SHARPENER

Vojenský brousek na nože KNIFE SHARPENER
Výrobce: MilTec
Model: 15445000
Dostupnost: Skladem
Cena 92 Kč 92
Bez daně: 76 Kč
Množství:  

Kvalitní brousek vojenského typu určený pro přímé použití v bojových akcích, na záchranných misích a v podmínkách přežití. je navržen tak, aby se dobře nosil, byl skladný, odolný, snadno se čistil, ale hlavně aby s ním uživatel dokázal snadno a rychle nabrousit široké spektrum čepelí od zavíracích nožů, přes bojové dýky až po mačety. s Trochou šikovnosti s ním lze přibrousit i hranu polní lopatky.

brousek je takzvaně dvoukrokový, zož znamená, že má dvě brusné štěrbiny s ostřícími segmenty (karbidové a keramické). Karbidové segmety jsou určeny na broušení mačet a k hrubšímu předbroušení velmi ztupené čepele (dorovnání nerovností, zoubků, záseků atd.).

Keramické segmenty pak jemným brusem upraví čepel do finální, velmi ostré podoby. sklon segmentů navíc vypracuje ostří čepele přesně v potřebném sklonu břitu pro nejčastější univerzální použití.

práce s brouskem je bezpečná a rychlá, proto by neměl chybět v žádné military výbavě nebo v sadě pro dlouhodobé přežití. Přibližná velikost 6 x 6 cm.

Armyshop Smrtihlav.cz