Kategorie
Kategorie

Trosečnický hřeben - ocelový

Trosečnický hřeben - ocelový
Trosečnický hřeben - ocelový
Výrobce: Čína
Model: SURVIVAL-58001
Dostupnost: Skladem
Cena 199 Kč 199
Bez daně: 164 Kč
Množství:  

Praktický cestovní  hřeben na vlasy vhodný do jakéhokoliv zavazadla, batohu či jen tak do kapsy. Díky tomu, že je kompletně vybroušený z plátku nerezavějící oceli a nemá žádné pohyblivé nebo spojované části, je jeho konstrukce při běžném užívání prakticky nezničitelná. Často se mu říká také trosečnický hřeben, protože vám vydrží prakticky celý život i v poměrně nepříznivých podmínkách.

Zkušenosti cestovatelů ukazují, že vám však vydrží pouze do té doby, než jej sami z nepozornosti ztratíte nebo vám jej někdo ukradne, okouzlený jeho funkčností a nezničitelností.

Hřeben umožňuje i v přírodě každodenní hygienu vlasů pročesáváním, což vlasy provzdušní, vyčeše nečistoty a prach. To zvyšuje jak pocit čistoty a tělesnou pohodu tak i omezuje usazení případných cizopasníků. Pravidelné pročesávání vlasů je velmi důležité v situacích, kdy několik dní nelze vlasy umýt, ale to zná každý, kdo se delší dobu pohybuje v přírodě. Pokožka pročesaných vlasů nejen tak často nesvědí, ale vlasy i lépe odvádějí pot od hlavy. I usazování parazitů a klíšťat je tím trochu omezeno, jelikož jim nesvědčí pravidelně pohybované a provzdušňované vlasy.

Mnohá partnerka či kamarádka také jistě velmi ocení, pokud ji překvapíte někde v přírodě při odpočinu nabídkou jemného pročesání jejích, jistě krásných vlasů. Takovéto nečekané drobnosti ženy podvědomě velmi oceňují a přesně tohle v jejich očích odděluje pravé muže od tuctových kluků.

Rozměr hřebene 14 x 3 cm, materiál broušená a leštěná nerez ocel. Na jednom konci hřebene je praktické oko sloužící k provlečení prstu, což nahazuje rukojeť a usnadňuje manipulaci při česání. Oko také složí k zavěšení na vhodné místo, například na hřebík v zálesáckém srubu nebo na větvičku stromu někde u studánky :-)

 

Armyshop Smrtihlav.cz