Kategorie
Kategorie

Teleskopický obušek WARRIOR - 53 cm

Teleskopický obušek WARRIOR - 53 cm
Výrobce: Miltec, Německo
Model: 16216000
Dostupnost: Skladem
Cena 369 Kč 369
Bez daně: 305 Kč
Množství:  

Velký teleskopický obušek z kvalitní černěné oceli. Teleskopické obušky mimo jiných dnes používají i zásahové jednotky při boji ve stísněných prostorách jako jsou železniční vagony, chodby a cely věznic, atd.
Obušek lze vyjmout z opaskového pouzdra snadno jednou rukou a rozevřít na plnou délku jediným prostým švihnutím. Experti bojových umění dokážou obušek snadno používat k úderům, tlakům a pákám ve složeném stavu jako krátkou japonskou zbraň YAWARA a v rozloženém stavu stejně jako krátkou tyč. Vynikající obranný prostředek proti útočníkovi ozbrojenému nožem či ostrým hrdlem z rozbité lahve. Snadno lze vykrýt i tvrdé kopy. Dokonalý obranný prostředek proti útočícím psům (osobně několikrát odzkoušeno). Profesionální použití vyžaduje jen relativně krátký nácvik a obránce získá využitím obušku obrovskou paletu blokovacích i úderových technik.

POZOR: Většina tvrdých útoků obuškem na hlavu, krk a zranitelná místa lidského těla může skončit těžkým poraněním až smrtí útočníka.

  • Materiál obušku 100% houževnatá, nekalená ocel,
  • materiál rukojeti TPE - termoplastický elastomer, což je materiál podobný pružné gumě, který ma vynikající úchopové vlastnosti, omezuje přenos vibrací do dlaně a zlepšuje kvalitu úchopu
  • délka zavřeného obušku 20 cm
  • délka otevřeného obušku 53 cm
  • Obušek je určen pouze k občasnému použití při sebeobraně v mezích zákona! není určený k úderům do jakýchkoliv tvrdých předmětů či ploch. Poškození hrozí při častých úderech do tvrdých překážek, při použití jako páčidlo a při obdobných nestandardních činnostech.
  • Obušek je třeba chránit před uložením ve vlhku, jinak hrozí jeho koroze. Po každém použití obušek pečlivě překontrolujte, očistěte nečistoty kartáčem, případně otřením vlhkým hadříkem, pečlivě osušte a natřete slabou vrstvou konzervačního oleje na zbraně.
  • Kvalitní černé nylonové pouzdro dodáváme ke každému obušku zdarma.
  • Tento produkt lze prodávat pouze osobám starším 18-ti let! Případnou objednávkou závazně potvrzujete, že je vám více než osmnáct let.

 

Armyshop Smrtihlav.cz