Kategorie
Kategorie

Trvanlivá potravinová dávka NRG-5 ZERO (Vegan)

Trvanlivá potravinová dávka NRG-5 ZERO (Vegan)
Trvanlivá potravinová dávka NRG-5 ZERO (Vegan)
Výrobce: Německo
Model: NRG-5-ZERO
Dostupnost: Skladem
Běžná cena 310 Kč
Sleva platná do 30.9.2018 nebo do vyprodání zásob 10%      31 Kč
Naše cena platná ke dni 24.9.2018 279 Kč 279
Bez daně: 243 Kč
Množství:  

Trvanlivá potravinová dávka pro extrémní a nouzové situace NRG-5 ZERO, vhodné pro vegany a vegetariány.

  • Okamžitě připravené k jídlu, žádná tepelná úprava není nezbytná.
  • Vhodné i pro děti starší 6. měsíců.
  • Složení : Pražená rýže, palmový olej, cukr, rýžový protein, přírodní dochucení.
  • Neobsahuje žádné živočišné přísady.
  • ŽÁDNÝ GLUTEN, ŽÁDNÁ LAKTOZA, VEGAN.
  • Nutriční hodnoty :  na 100g: energie 1930kJ, 465 kcal, tuk 17.1g, nasycené mastné kyseliny 8.9g, karbohydráty 53.4g, cukr 12.9g, vláknina 7.4g, protein 14.5g, sůl 0.4g.
  • Nutriční hodnota : na 500g : 9650kJ, 2325 kcal.

NRG-5 nouzové potravinové dávky jsou vyvinuty pro použití v záchranných operacích během přírodních nebo člověkem způsobených katastrof, pro havarijní připravenosti a jako doplněk kaloricky chudé stravy. Jedna stravní dávka váží 500g, obal má podobu papírové krabičky o rozměru 140x80x60mm, uvnitř je samotné jídlo vakuově zabalené ve velmi odolné laminované fólii. Samotná strava má podobu dehydrovaných sušenek vyrobených čistě z obilnin, rostlinného tuku a sacharidů – proto jsou vhodné i vegetariány, jsou lehce stravitelné a nezatěžují trávení obsahem živočišných nebo chemických látek.

Díky robustnímu hermetickému obalu je zaručená dlouhá skladovatelnost i v extrémních tepelných výkyvech ohrožujících běžné potraviny (mráz, vyšší letní atmosférické teploty). Možno sníst okamžitě po rozbalení bez nutnosti jakékoliv další přípravy nebo je možné obsah použít s vodou například k přípravě rychlé a výživné kaše.

Minimální trvanlivost 10 - 15 let od data výroby tuto speciální potravinu předurčuje také jako dlouhodobou zásobu pro případ válečných nebo katastrofických událostí. Kalorický obsah plně dostačuje jako kompletní výživa pro jednoho dospělého člověka na jeden den.

Výrobce je německá firma MSI GmbH, která je evropským leaderem ve vývoji a prodeji potravin pro speciální nouzové použití a (na rozdíl od jiných firem, které to osobě pouze rády tvrdí jako marketingový tah) skutečně dodává své výrobky například Červenému kříži pro použití a distribuci v extrémních podmínkách.

Zákazníci, kteří objednali toto zboží, koupili také...
Armyshop Smrtihlav.cz