Kategorie
Kategorie

Sekera armádního typu - PROFESIONAL 445mm

Sekera armádního typu - PROFESIONAL 445mm
Výrobce: MilTec
Model: 15505200
Dostupnost: Skladem
Cena 599 Kč 599
Bez daně: 495 Kč
Množství:  

Řada moderních seker PROFESSIONAL zahrnuje sekery pro sekání a štípání dřeva různých délek. Sekery jsou provedeny v polovojenském designu, který slučuje potřeby na maximální nenápadnost při pohybu a práci v polních podmínkách a požadavky na co nejsnazší pracovní nasazení spolu s vysokou odolností a trvanlivostí tohoto nástroje.

Sekery jsou proto konstruovány jako lehké, s vynikající stabilitou a ergonomií pro bezpečnou práci.

Topůrko z extrémně trvanlivého polyamidu vyztuženého skelnými vlákny je opatřené protiskluzným povrchem. Navíc je odolné vlhku, suchu i studenému počasí. Ostrá čepel kovaná z kvalitní uhlíkaté oceli je potažená vrstvou PTFE (teflon) pro zvýšení účinnosti seku a snížení tření při průchodu dřevem.

Unikátní tvar čepele je zodpovědně zkonstruován pro bezpečnou a účinnou práci. Speciální konstrukce spojení polyamidového topora a ocelové hlavice zajišťuje, že čepel při práci nikdy nespadne nebo se neuvolní.

Sekera je vhodná pro vojenské použití do ženijních souprav, stejně jako součást výbavy vozidel a techniky. Téměř nepostradatelná však může být pro chataře, rybáře a všechny kdo se dlouhodobě pohybují v přírodě.

Armyshop Smrtihlav.cz