Kategorie
Kategorie

US Bodák Navy Seals MK 3

US Bodák Navy Seals MK 3
Výrobce: Miltec, Německo
Model: 15366900
Dostupnost: Skladem
Cena 729 Kč 729
Bez daně: 602 Kč
Množství:  

Kopie bajonetu US MK3. Poněkud méně precizní vzhledové zpracování než u originálu, díky čemuž nůž nabízí vynikající poměr mezi levnou cenou a užitným výkonem. Velmi vhodný do lesa na všeobecné činnosti, jako masivní nůž na sebeobranu, nebo záložní pracovní nůž, když si chcete šetřit jiný drahý nůž z vaší výbavy.

  • Černěná ocel 440, pilová horní hrana.
  • Plastová protiskluzová rukojeť, 
  • Zadní kovová patka rukojeti pro údery a zatloukání.
  • Celková délka: 27cm délka čepele: 14,7cm 
  • Dodáváno v pouzdře z tvrdého plastu s nylonovým poutkem k připnutí na opasek. 

Oproti originálu jsou nože/kopie v této nízké cenové relaci jsou vyráběny s ohledem na poměr cena/funkčnost. Dají se považovat za nevzhledné. Vzhledové nepřesnosti nebo vlasová mezera mezi koncem rukojeti a zatloukací patkou jsou tolerovaný konstrukční ústupek pro nízkou cenu a jinak plně zachovanou tuhost a použitelnost nože.  Na funkčnost nemají vzhledové nepřesnosti žádný vliv. Oproti předchozím verzím tohoto nože, není již ocelová planžeta v pouzdře určena k vyjímání a je v pouzdě zalisovaná napevno. Díky tomu je zabráněno její případné strátě, a čepel není v pouzdře stlačována, čímž nedochází k jejímu poškrábání.

Přesto si dovolím upozornit, že v nabídce mám i originální nůž MK3 (přímo nebo na objednávku). Pokud vám nevadí několikanásobně vyšší cena a uspokojí vás spíše US originál, zvažte spíše jeho nákup.

Armyshop Smrtihlav.cz