Kategorie
Kategorie

Maskovací oblek Ghillie Suit ANTI-FIRE Woodland (4-dílný)

Maskovací oblek Ghillie Suit ANTI-FIRE Woodland (4-dílný)
Výrobce: Miltec, Německo
Model: 11962020
Dostupnost: Skladem
Cena 1 399 Kč 1399
Bez daně: 1 156 Kč
Množství:  

Maskovací převlek (Ghillie, Hejkal) nehořlavý (Anti-Fire) pro snipery

Profesionální taktický maskovací oblek pro denní bojové operace. Lesní kamuflážWoodland umožňuje dokonalé splynutí se zalesněným terénem a dokonalé využívání denních světelných předělů v přírodě.

Oblek je vyroben z trvanlivého materiálu (100% polyester) se samozhášivou úpravou omezující případné hoření, pokud je bojovník zasažen například blízkým požárem, plamenem výbuchu neho horkými zplodinami výstřelů. Oblek obsahuje čtyři části: kalhoty, blůzu/bundu, pokrývku hlavy, maskovací potah na zbraň - to vše uložené v odlehčeném přepravním vaku.

Ideální pro odstřelovače, průzkumníky, pozorovatele, lovce, ale i detektivy provádějící pozorovací činnost, příslušníky diverzních jednotek nebo privátní bojovníky zabývající se nácvikem airsoftu či jiných válečných sportů.

Dodáváme velikost XXL, která je vhodná i pro větší mužské postavy. Jelikož se obleky ghillie mají nosti spíše volnější, vyhovuje tato velikost většině uživatelů. Osoby menšího vzrůstu používají podkasání nohavic a rukávů se zajištěním například kousky padákové šňůry, nebo pro trvalé zmenšení obleku vyhledají služeb své oblíbené  švadleny, která jednoduché zkrácení jistě snadno zvládne.

Armyshop Smrtihlav.cz