Kategorie
Kategorie

BODYGUARD - Úplný manuál pro osobní strážce (autor J. Mádl)

BODYGUARD - Úplný manuál pro osobní strážce (autor J. Mádl)
Výrobce: Hubertlov Bohemia
Model: HB-002
Dostupnost: Skladem
Cena 357 Kč 357
Bez daně: 325 Kč
Množství:  

Kniha "Bodyguard" s podtitulem novodobý Samuraj je nejen učebnicí pro začínající, či středně pokročilé adepty tohoto povolání.
Kniha je skutečně o "cestě" o cestě k větší profesionalitě Bodyguarda, ale současně může sloužit i jako průvodce po cestě kohokoliv. O cestě za dokonalostí která začíná u výběru kvalitní obuvi pokračuje přes vhodné oblečení a jde dál až ke kapitolám které zaujmou čtenáře asi nejvíce, jako např. výběr střelné zbraně apod.
Ať se již jedná o kapitolu věnující se výběru záložní zbraně, nebo kapitolu věnovanou vhodným prostředkům dopravy, je vše podepřeno osobní zkušeností autora. Autenticita a poctivost této knihy je navíc podpořena přímými zkušenostmi z dlouholeté praxe autora.
Mnoho epizod a krátkých příběhů dělá z této publikace čtivou knihu, která vybočuje nad rámec běžných nudných manuálů pod kterými se prohýbají pulty všech knihkupectví.
Osoba autora pana Josefa Mádla , který se mnoho let aktivně zabýval činností bodyguarda je zárukou předávaných zkušeností a může posloužit mnohým na jejich "cestě samuraje".
Tak jak si to vyžaduje toto náročné poslání, nikdy nepodlehl svodu popularity a vždy zůstal pouze temným stínem na pozadí prominentních klientů které chránil. Ač mohl, nestal se ochráncem který vystavuje svou tvář na odiv televizním kamerám a cvakání fotoaparátů.
Autor je , mimo jiné, také mistrem Aikijujutsu Kosuryu, Tantójutsu a dalších umění. Knihu napsal v době, kdy již opouštěl činnost ochránce a čím dál více se začal věnovat svému skutečnému poslání na duchovní cestě.
Brožovaná vazba, 350 stran, vysvětlující obrázky a fotografie.
V současné době je p. Mádl vysvěceným mnichem a představeným zenového kláštera denominace Soto.
Kniha je naprosto nabita informacemi které stojí za to přečíst jednou, podruhé, potřetí......

Armyshop Smrtihlav.cz